Видалення новоутворень

Сьогодні видалити родимку (невус), бородавку, папілому або інші новоутворення на шкірі можна швидко і безболісно. Сучасні технології дозволили скоротити процедуру до 10-15 хвилин. Догляд після видалення також мінімальний.

Показання до проведення процедури – наявність будь-яких небажаних доброякісних утворень на шкірі.

Підготовка до видалення не потрібна. Єдине, що потрібно зробити – переконатися, що новоутворення дійсно доброякісне. Дерматоонкологи клініки MyDerm оглянуть всі родимки і визначать, чи потрібні додаткові обстеження і чи потрібно видаляти новоутворення взагалі.

Для видалення новоутворень на шкірі в клініці MyDerm використовують різні методи, підбираючи найоптимальніший індивідуально для кожного пацієнта. Після консультації лікаря, дерматоскопії, залежно від виду новоутворення, стану шкіри і ряду інших факторів, Вам рекомендують найбільш підходящий метод, який дасть можливість зберегти в кращому вигляді матеріал для гістологічного дослідження, а також домогтися найкращого косметичного результату. Найбільш сучасним методом є радіохвильова ексцизія, вона використовується як альтернатива лазеру і має перед ним ряд переваг. Незалежно від запропонованого способу, процедура пройде безпечно і безболісно. Наші фахівці подбають про місцеву анестезію і стерильність процесу.

У лікарів MyDerm великий досвід лікування і проведення процедур будь-якого типу. Активно беруть участь в Міжнародних форумах і конференціях де дізнаються про останні новини галузі, вивчають нові методики і технології, які потім успішно впроваджують в стінах своїх кабінетів. Звертаючись в нашу клініку, Ви можете бути впевнені в якості наданих послуг.

blank

blank

blank

Після процедури деякий час місце видалення обробляється антисептиком. У цей період необхідно обмежити перебування на сонці. Також протягом тижня краще відмовитися від відвідування сауни, лазні та басейну.

Основні протипоказання для видалення новоутворень на шкірі:

  • вугрі (акне);
  • підозра на злоякісність новоутворення;
  • вагітність і період годування груддю;
  • гострі або хронічні інфекції;
  • вік до 16 років (процедуру рекомендують проводити після статевого дозрівання).

*для окремих методів існують додаткові протипоказання, про які Вас попередить доктор.

Щоб дізнатися більше подробиць і отримати відповіді на хвилюючі Вас питання, запишіться на консультацію за одним з телефонів:
+38 (044) 513 32 77,
+38 (067) 410 44 55,
+38 (063) 201 44 55.