Склеротерапія

Склеротерапія – сучасний метод лікування судин без хірургічного втручання. За допомогою ін’єкцій в судини вводять сироватку, яка «склеює» їх і нормалізує кровотік. Залежно від стану судинної сітки, усунення проблеми можна домогтися вже за один сеанс, хоча в окремих випадках для повного одужання потрібно 3-5 сеансів.

Склеротерапія

Процедура проходить безболісно і не вимагає реабілітації. Вже через пару годин після сеансу пацієнт може займатися звичайними справами. Найголовніше – перші кілька днів багато гуляти пішки.

Склеротерапію застосовують як для лікування варикозу, так і в косметичних цілях. Після процедури з шкіри зникають блакитні «доріжки» вен, її колір стає природним і рівномірним. Рекомендуємо записатися на процедуру якщо Вас турбує:

  • варикоз на ранній стадії;
  • «судинні зірочки»;
  • венозні вузлики.

Підготовка до склерозування судин мінімальна. За кілька днів до процедури необхідно утриматися від прийому протизапальних препаратів. Також слід відмовитися від епіляції і використання всіляких лосьйонів, кремів і іншого. Приймаючи душ перед відвідуванням клініки, вимийте ділянку тіла, на якому буде проведена процедура, антибактеріальним милом. За 2 доби до склеротерапії не можна споживати алкоголь і курити. За 1,5-2 години рекомендують ситно попоїсти. Якщо Ви приймаєте гормональні препарати, обов’язково попередьте про це лікаря.

Після процедури потрібно певний час перев’язувати місце її проведення еластичним бинтом або одягати панчохи зі спеціального трикотажу. Це буде сприяти циркуляції крові і підвищувати ефективність препарату.

Запитайте у лікаря, чи є в складі препарату спирт, і, в разі позитивної відповіді, не сідайте за кермо. У будь-якому випадку лікар порекомендує Вам пройти пішки 3-5 кілометрів. Не ігноруйте цю пораду, так як для отримання максимального ефекту необхідно добре розігнати ліки по судинах. Наступний тиждень відмовтеся від великих фізичних навантажень, однак багато гуляйте і ні в якому разі не сидите на місці занадто довго. Протягом 2 тижнів після процедури утримайтеся від гарячих ванн, а ще 1,5 місяці від відвідування лазні та сауни.

Склерозування судин в клініці MyDerm

Для склеротерапії в клініці MyDerm використовують ліцензований Міністерством охорони здоров’я препарат – етоксісклерола. Процедуру проводить досвідчений лікар-флеболог, який регулярно підвищує кваліфікацію, беручи участь в міжнародних форумах і конгресах. Перед склерозуванням судин він оглядає пацієнта, задає питання, щоб виявити можливі протипоказання, і обов’язково робить УЗД судин.

Сама процедура зазвичай проходить безболісно з використанням голки, тонше за людську волосину. Однак, залежно від індивідуальних особливостей організму, деякі пацієнти можуть відчувати незначний дискомфорт при введенні препарату.

Після сеансу лікар надасть індивідуальні рекомендації по корекції способу життя, щоб зберегти ефект від склеротерапії та уникнути проблем з судинами в майбутньому.

Перед записом на склерозування судин переконайтеся, що у Вас немає протипоказань:

  • алергія на компоненти препарату;
  • вагітність і годування груддю;
  • вади серця;
  • інфекційні захворювання або загальне погане самопочуття (слабкість, застуда);
  • запалення або пошкодження на шкірі;

Щоб дізнатися більше подробиць і отримати відповіді на хвилюючі Вас питання, запишіться на консультацію за одним із телефонів:

+38 (044) 513 32 77,

+38 (067) 410 44 55,

+38 (063) 201 44 55.

Назва послуги
Ціна, ₴
Пінна склеротерапія (1 зона)
800