УЗИ-диагностика

Ультразвукове дослідження або ж просто УЗД – особливий метод діагностики різних органів, систем або тканин. Цей неінвазивний спосіб – один з найбільш корисних медичних відкриттів людства. Разом з можливістю проводити дослідження за допомогою ультразвуку втілилася в реальність мрія древніх лікарів бачити крізь шкіру і не вдаватися до оперативних втручань.

На сьогодні УЗД виступає лідером серед найбільш доступних, безболісних, безпечних і інформативних процедур в сучасній медицині. Дана діагностична методика не вимагає опромінення, використання хімічних компонентів або інших агресивних впливів на організм пацієнта. У більшості випадків, саме цей метод є основним, що не має протипоказань і підходить всім пацієнтам, включаючи людей похилого віку, вагітних жінок і маленьких дітей.

Чи безпечне УЗД?

За багато років застосування ультразвукових досліджень, фахівцями не було виявлено появи ускладнень або побічних ефектів у пацієнтів, що пройшли УЗД. Крім того, сучасні апарати, які застосовуються в наші дні, мають ряд суттєвих відмінностей від тих пристроїв, якими користувалися раніше. Фаза випромінювання займає не більше 1% від загального періоду процедури, при цьому довжина спрямованого пучка хвиль обмежена і не може бути небезпечною для людини.

Повна безпека ультразвукових досліджень не піддається сумнівам, а це означає, що можна без зайвих вагань записуватися на УЗД і не переживати на рахунок негативних наслідків. Подібна процедура не завдає променевого навантаження на організм, завдяки чому її можна повторювати безліч разів.

УЗД в «MyDerm»

У медичному центрі «MyDerm» ми пропонуємо відвідувачам різні види обстежень організму, які включають в себе стандартне ультразвукове дослідження і доплерографію, що дозволить провести додаткове дослідження роботи Ваших судин.

«MyDerm» надає комплексні та експертні послуги УЗД із застосуванням сучасних сканерів, завдяки чому з’явилася можливість отримувати зображення підвищеної якості. Усі процедури проводяться під керівництвом і контролем досвідчених діагностів з великим практичним досвідом.

Наші спеціалісти швидко проведуть УЗД всіх органів, тканин і систем в будь-який день тижня (крім неділі). Діагности «MyDerm» визначають показання до процедури, проводять УЗД і роз’яснення результатів для клієнтів. Є додаткова можливість записати результати минулих досліджень на знімний носій для простеження динаміки стану. Відразу ж після проведення УЗД в медичному центрі «MyDerm» можна отримати грамотну консультацію профільного доктора і приступити до лікування.