Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27
service image

Видалення базаліоми (Метод Мооса)

Запис онлайн

Базаліома – це злоякісна пухлина в верхніх (базальних) шарах шкіри. Хоча цей вид раку розвивається досить повільно, позбутися від неї важливо якомога швидше.

Базальноклітинне новоутворення часто виникає на незахищених одягом ділянках епідермісу – обличчі, шиї, плечах або руках. Ізраїльські медики пов’язують його появу з частим перебуванням під агресивними променями сонця або контактом з деякими хімічними речовинами – ртуттю, миш’яком, деякими видами діоксинів, свинцем, бензолом та іншими.

У нашій клініці проводиться швидка діагностика і високоефективне видалення базаліоми методом Mohs.

Як проходить оперативне втручання

Мікрографічна хірургія Mohs в Києві – найкращий на сьогоднішній день варіант лікування такого захворювання. Вона являє собою видалення новоутворення з негайним пошаровим вивченням зрізаних тканин. Операція Mohs є щадить, не вимагає загального наркозу і проводиться під місцевою анестезією. У деяких випадках пацієнт вже через кілька годин може відправитися додому. Звичайно, після операції по Моссу ​​залишаються шрами, але їх зовнішній вигляд і розмір куди естетичніше, ніж після звичайного видалення тканин.

Весь хід операції можна умовно розділити на кілька етапів:

 • Хірург-онколог визначає візуальні кордони новоутворення, розмічає розташування за спеціальною шкалою і за допомогою скальпеля видаляє пухлину. На підставі розмітки створюється так звана карта пухлини, відповідно до якої проводяться подальші маніпуляції.
 • Віддалене утворення фіксується шляхом парафінування або заморозки, розділяється на шари та відправляється на мікроскопічне дослідження. Під час гістології визначаються ділянки, в яких залишилися ракові клітини – місце їх розташування наноситься на карту-схему.
 • На третьому етапі хірург додатково січе уражені ділянки, не торкаючись здорової тканини, і знову передає біоматеріал на гістологічне дослідження. Так повторюється до тих пір, поки порожнину рани не буде повністю очищена від злоякісних утворень.

Завершальним етапом операції стає реконструкція пошкодженої ділянки – ушивання рани або застосування технік пластичної хірургії для отримання прийнятного естетичного ефекту. Отримати консультацію та видалити Базалія шляхом хірургічного втручання Mohs за розумною ціною можна в клініці MyDerm. Наші лікарі мають високу кваліфікацію і зроблять все можливе, щоб від небезпечного освіти в вашому організмі не залишилося і сліду!

Результаты лечения

service slider image
 • Результат процедури
 • service slider image
 • Результат процедури
 • Запис онлайн

  Цены на услуги

  Посмотрите видео о услуге

  Запис на прийом

   Докладніше