Косметология

Косметологія – напрямок сучасної медицини, що швидко розвивається. Ключовим завданням даної галузі стало виправлення естетичних дефектів за допомогою відповідних методик. В останні роки косметологія перестала обмежуватися стандартним доглядом за шкірою і обличчям. Сучасні косметологічні клініки допомагають клієнтам виправити не тільки конкретні дефекти, але і виявити і усунути причини їх виникнення.

Кожна людина турбується про свою зовнішність і привабливість, адже недарма існує приказка: «Зустрічають по одягу». Привабливі і доглянуті люди завжди відчувають себе впевненіше, швидше адаптуються в суспільстві і просуваються кар’єрними сходами.

У зв’язку з цим лікувальна косметологія стрімко розвивається і вже сьогодні можна вирішити практично будь-яку проблему. Однак знайти грамотного косметолога, якому можна довіритися, не так просто, як може здатися на перший погляд. У медичній клініці «MyDerm» працюють висококваліфіковані лікарі, які мають великий досвід роботи. Наші спеціалісти гарантують індивідуальний підхід для кожного відвідувача. Завдяки цьому, Ваші проблеми вирішуються швидко і безпечно.

Переваги косметології

Косметологія володіє широким спектром можливостей для вирішення найрізноманітніших медичних і естетичних проблем. Ще кілька років тому, подібні дефекти могли усунути тільки пластичні хірурги. Серед основних переваг наших методів виступають наступні фактори:

 • Безпека – всі використовувані препарати володіють природним походженням і не мають побічних ефектів. Інноваційне і високоточне обладнання допомагає проводити весь комплекс процедур без шкоди для Вашої шкіри.
 • Безболісність – всі ін’єкційні сеанси проводяться з використанням найтонших голок, завдяки чому уколи не приносять незручностей і больових відчуттів. А використання світла, ультразвуку, радіохвиль і лазерів – переноситься ще простіше.
 • Немає необхідності в реабілітації – в переважній більшості випадків пацієнт не порушує звичний для себе ритм життя і відразу ж після закінчення процедур відправляється додому.

Методики сучасної косметології

Медичний центр «MyDerm» пропонує відвідувачам широкий спектр послуг, який спрямований не тільки на усунення різних естетичних проблем, але і на омолодження шкіри. Всі процедури проводяться досвідченими фахівцями.

Сучасна косметологія представлена ​​кількома ключовими розділами:

 1. Терапевтична косметологія – одне з найбільш сучасних відгалужень, яке ґрунтується на використанні сучасних процедур. Завдання даного методу зводиться до надання швидкої допомоги у відновленні краси і молодості. Серед головних переваг виступає мінімальна травматичність, швидке відновлення і ефективний результат за короткий проміжок часу. Дане відгалуження включає в себе ряд різних методик:
 • застосування зовнішніх косметичних препаратів;
 • пілінги;
 • масажі та інше.
 1. Апаратна косметологія – широкий спектр різних процедур, який проводиться за допомогою вузькоспеціалізованого обладнання (фотоомолоджування, ультразвук, лазери та інше).
 2. Ін’єкційна косметологія – реальна можливість стати молодше і усунути свої естетичні проблеми без хірургічного втручання. Дана методика активно протистоїть таким актуальним проблемам як: пігментація, старіння, підвищене потовиділення та інше.
 3. Хірургічна косметологія – в нашому центрі проводяться професійне видалення дефектів і різних новоутворень (родимки, кондиломи, папіломи).
 4. Лікування шкіри голови і волосся – в нашій клініці працюють досвідчені лікарі-трихологи. Наші клієнти мають можливість пройти комп’ютерну діагностику стану волосся і голови з подальшим лікуванням.

Наші косметологи

Ель-Голам Максим Жозефович
Ель-Голам Максим Жозефович
Дерматолог, трихолог, косметолог