Косметология

Косметологія – швидко розвивається напрямок сучасної медицини. Ключовим завданням даної галузі стало виправлення естетичних дефектів за допомогою відповідних методик. В останні роки косметологія перестала обмежуватися стандартним доглядом за шкірою і обличчям. Сучасні косметологічні клініки допомагають клієнтам виправити не тільки конкретні дефекти, але і виявити і усунути причини їх виникнення.

Кожна людина турбується про свою зовнішність і привабливості, адже не дарма існує приказка: «Зустрічають по одягу». Привабливі і доглянуті люди завжди відчувають себе впевненіше, швидше адаптуються в суспільстві і просуваються по кар’єрних сходах.

У зв’язку з цим лікувальна косметологія стрімко розвивається і вже сьогодні можна вирішити практично будь-яку проблему при наявності фахівців та належного обладнання. Однак знайти грамотного косметолога, якому можна довіритися, не так просто, як може здатися на перший погляд. Медична клініка «MyDerm» володіє висококваліфікованими лікарями, які мають великий досвід роботи. Наші співробітники гарантують індивідуальний підхід для кожного відвідувача. Завдяки цьому, Ваші проблеми вирішуються швидко і безпечно.

Переваги косметології

Косметологія володіє широким спектром можливостей для вирішення найрізноманітніших медичних і естетичних проблем. Ще кілька років тому, подібні дефекти могли усунути тільки пластичні хірурги. Серед основних переваг наших методів виступають наступні фактори:

 • Безпека – всі використовувані препарати володіють природним походженням і не мають побічних ефектів. Інноваційний і високоточне обладнання допомагає проводити весь комплекс процедур без шкоди для Вашої шкіри.
 • Безболісність – всі ін’єкційні сеанси проводяться з використанням найтонших голок, завдяки чому уколи не приносять незручностей і больових відчуттів. А використання світла, ультразвуку, радіохвиль і лазерів – переноситься ще простіше.
 • Немає необхідності в реабілітації – в переважній більшості випадків пацієнт не порушує звичний для себе ритм життя і відразу ж після закінчення процедур відправляється додому.

Методики сучасної косметології

Медичний центр «MyDerm» пропонує відвідувачам широкий спектр послуг, який спрямований не тільки на усунення різних естетичних проблем, але і на омолодження шкіри. Всі процедури проводяться досвідченими фахівцями.

Сучасна косметологія представлена ​​кількома ключовими розділами:

 1. Терапевтична косметологія – одне з найбільш сучасних відгалужень, яке ґрунтується на використанні сучасних процедур. Завдання даного методу зводиться до надання швидкої допомоги у відновленні краси і молодості. Серед головних переваг виступає мінімальна травматичність, швидке відновлення і ефективний результат за короткий проміжок часу. Дане відгалуження включає в себе ряд різних методик:
 • застосування зовнішніх косметичних препаратів;
 • пілінги;
 • масажі та інше.
 1. Апаратна косметологія – широкий спектр різних процедур, який проводиться за допомогою вузькоспеціалізованого обладнання (фотоомолоджування, ультразвук, лазери та інше).
 2. Ін’єкційна косметологія – реальна можливість стати молодше і усунути свої естетичні проблеми без хірургічного втручання. Дана методика активно протистоїть таким актуальним проблемам як: пігментація, старіння, підвищене потовиділення та інше.
 3. Хірургічна косметологія – в нашому центрі проводяться професійні видалення дефектів і різних новоутворень (родимки, кондиломи, папіломи).
 4. Лікування шкіри голови і волосся – в нашій клініці працюють досвідчені лікарі-трихолог. Наші клієнти мають можливість пройти комп’ютерну діагностику стану волосся і голови з подальшим лікуванням.

Наші косметологи

Ель-Голам Максим Жозефович
Ель-Голам Максим Жозефович
Дерматолог, трихолог, косметолог
Риболов Євген Михайлович
Риболов Євген Михайлович
Трихолог, дерматолог, косметолог